Nietypowe rozwiązania

Nietypowe rozwiązania budowlane to jest to co lubimy robić najbardziej, wszystkie niesamowite pomysły architektów jesteśmy w stanie przenieść ze świata projektu w rzeczywistość.

Czasami wymaga to zmiany materiału lub rodzaju wykonania czy montażu ale zawsze oddajemy ducha wizji, która była przewidziana. W takich rozwiązaniach liczy się elastyczność w myśleniu i łatwość w łączeniu różnych materiałów i technik budowlanych a takie doświadczenie mamy. Każda nietypowa realizacja uczy i daje nam wielką satysfakcję z pracy. Materiały takie jak szkło, stal nierdzewna, drewno, gres, kamień, tynki strukturalne, tapety itp. zawsze do siebie mogą pasować i razem współgrać ale trzeba wiedzieć jak to wszystko połączyć aby oprócz tego że coś będzie ładne było funkcjonalne a przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu i my tą wiedzę mamy !!!

Pewne elementy potrzebne do realizacji nie są dostępne w ogólnej sprzedaży i trzeba je wykonać, zrobimy każdy element nie zależnie z jakiego materiału będzie potrzebny aby realizacja była zakończona sukcesem. Słowo typu „ nie da się” w naszym słowniku nie istnieje, zawsze staramy się dostosować tak aby wszystko się udało. Niezapomniany tekst typu „ będzie Pan zadowooooloooony” w naszym wydaniu właśnie określa zadowolenie…